Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 3.057

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 905

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 1.494

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 808

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 785

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 774

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 1.513

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 774

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 770

Letra e Plakut

0 795

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 1.524

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 797

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 775

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 797

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 771

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 811

Kur na kritikojnë miqtë

0 777

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 1.523

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 801

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 1.491

Ximi_ch

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,11 Beiträge pro Tag)