Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 3.309

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 1.051

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 1.651

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 931

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 909

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 872

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 1.706

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 897

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 897

Letra e Plakut

0 917

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 1.699

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 897

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 901

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 914

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 862

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 929

Kur na kritikojnë miqtë

0 893

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 1.698

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 916

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 1.670

Ximi_ch

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,1 Beiträge pro Tag)