Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 2.237

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 744

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 1.289

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 695

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 666

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 664

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 1.304

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 664

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 651

Letra e Plakut

0 673

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 1.319

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 674

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 659

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 667

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 656

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 685

Kur na kritikojnë miqtë

0 653

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 1.308

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 681

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 1.278

Ximi_ch

  • Benutzer online 13

    13 Besucher

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,13 Beiträge pro Tag)