Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 1.601

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 543

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 895

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 496

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 467

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 465

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 910

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 464

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 452

Letra e Plakut

0 473

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 924

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 473

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 458

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 466

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 457

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 486

Kur na kritikojnë miqtë

0 454

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 912

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 479

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 882

Ximi_ch

  • Benutzer online 8

    8 Besucher

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,13 Beiträge pro Tag)