Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 1.150

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 405

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 624

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 360

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 331

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 329

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 639

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 328

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 316

Letra e Plakut

0 335

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 651

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 336

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 321

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 330

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 321

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 350

Kur na kritikojnë miqtë

0 317

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 640

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 342

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 611

Ximi_ch

  • Benutzer online 7

    7 Besucher

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,13 Beiträge pro Tag)