Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 3.024

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 882

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 1.477

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 797

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 772

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 765

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 1.492

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 766

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 755

Letra e Plakut

0 785

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 1.504

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 783

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 765

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 788

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 760

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 793

Kur na kritikojnë miqtë

0 767

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 1.501

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 789

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 1.467

Ximi_ch

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,12 Beiträge pro Tag)