Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 3.132

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 942

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 1.533

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 841

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 821

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 799

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 1.559

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 795

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 814

Letra e Plakut

0 837

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 1.563

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 816

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 803

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 827

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 793

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 847

Kur na kritikojnë miqtë

0 808

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 1.560

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 829

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 1.527

Ximi_ch

  • Benutzer online 1

    1 Besucher

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,11 Beiträge pro Tag)