Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 3.014

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 877

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 1.470

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 791

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 767

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 760

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 1.485

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 760

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 750

Letra e Plakut

0 780

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 1.496

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 778

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 758

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 781

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 753

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 787

Kur na kritikojnë miqtë

0 761

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 1.494

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 782

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 1.460

Ximi_ch

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,12 Beiträge pro Tag)