Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 2.558

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 825

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 1.442

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 771

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 741

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 739

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 1.456

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 739

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 727

Letra e Plakut

0 749

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 1.467

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 751

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 735

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 746

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 732

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 763

Kur na kritikojnë miqtë

0 730

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 1.456

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 755

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 1.430

Ximi_ch

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,13 Beiträge pro Tag)