Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 1.563

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 531

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 871

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 484

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 455

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 453

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 886

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 452

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 440

Letra e Plakut

0 461

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 900

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 461

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 446

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 454

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 445

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 474

Kur na kritikojnë miqtë

0 442

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 888

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 467

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 858

Ximi_ch

  • Benutzer online 1

    1 Besucher

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,13 Beiträge pro Tag)