Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 2.136

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 713

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 1.229

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 665

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 636

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 634

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 1.244

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 633

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 621

Letra e Plakut

0 642

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 1.259

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 643

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 627

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 635

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 626

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 655

Kur na kritikojnë miqtë

0 623

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 1.248

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 649

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 1.216

Ximi_ch

  • Benutzer online 11

    11 Besucher

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,13 Beiträge pro Tag)