Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 2.981

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 865

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 1.457

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 782

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 757

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 752

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 1.476

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 752

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 742

Letra e Plakut

0 768

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 1.485

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 769

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 750

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 770

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 744

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 777

Kur na kritikojnë miqtë

0 750

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 1.480

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 772

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 1.450

Ximi_ch

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,12 Beiträge pro Tag)