Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 2.118

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 707

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 1.217

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 659

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 630

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 628

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 1.232

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 627

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 615

Letra e Plakut

0 636

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 1.247

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 637

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 621

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 629

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 620

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 649

Kur na kritikojnë miqtë

0 617

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 1.236

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 643

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 1.204

Ximi_ch

  • Benutzer online 9

    9 Besucher

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,13 Beiträge pro Tag)