Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 6.308

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 2.913

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 2.724

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 1.755

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 1.725

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 1.107

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 2.705

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 2.511

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 1.078

Letra e Plakut

0 1.630

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 4.051

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 1.140

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 2.400

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 1.143

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 1.803

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 1.179

Kur na kritikojnë miqtë

0 1.855

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 4.550

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 1.186

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 3.228

Ximi_ch

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,09 Beiträge pro Tag)