Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 1.571

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 533

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 875

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 486

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 457

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 455

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 890

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 454

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 442

Letra e Plakut

0 463

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 904

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 463

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 448

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 456

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 447

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 476

Kur na kritikojnë miqtë

0 444

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 892

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 469

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 862

Ximi_ch

  • Benutzer online 10

    10 Besucher

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,13 Beiträge pro Tag)