Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 4.225

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 1.634

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 2.035

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 1.214

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 1.192

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 988

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 2.087

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 1.409

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 988

Letra e Plakut

0 1.175

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 2.431

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 1.011

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 1.358

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 1.035

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 1.156

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 1.054

Kur na kritikojnë miqtë

0 1.211

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 2.574

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 1.044

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 2.170

Ximi_ch

  • Benutzer online 4

    4 Besucher

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,1 Beiträge pro Tag)