Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 2.107

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 704

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 1.211

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 656

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 627

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 625

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 1.226

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 624

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 612

Letra e Plakut

0 633

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 1.241

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 634

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 618

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 626

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 617

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 646

Kur na kritikojnë miqtë

0 614

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 1.229

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 640

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 1.198

Ximi_ch

  • Benutzer online 11

    11 Besucher

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,13 Beiträge pro Tag)