Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 3.318

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 1.057

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 1.657

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 937

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 911

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 875

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 1.714

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 899

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 899

Letra e Plakut

0 920

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 1.705

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 899

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 904

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 919

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 865

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 931

Kur na kritikojnë miqtë

0 897

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 1.704

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 922

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 1.675

Ximi_ch

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,1 Beiträge pro Tag)