Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 6.033

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 2.752

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 2.643

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 1.687

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 1.649

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 1.096

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 2.640

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 2.356

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 1.063

Letra e Plakut

0 1.576

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 3.840

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 1.130

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 2.278

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 1.132

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 1.721

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 1.159

Kur na kritikojnë miqtë

0 1.773

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 4.309

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 1.173

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 3.088

Ximi_ch

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,09 Beiträge pro Tag)