Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 3.050

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 901

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 1.489

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 804

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 777

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 772

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 1.505

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 770

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 763

Letra e Plakut

0 791

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 1.516

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 789

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 770

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 794

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 767

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 804

Kur na kritikojnë miqtë

0 772

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 1.519

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 796

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 1.484

Ximi_ch

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,11 Beiträge pro Tag)