Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 3.011

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 875

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 1.467

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 789

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 765

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 758

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 1.481

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 758

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 748

Letra e Plakut

0 777

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 1.491

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 776

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 756

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 779

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 751

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 785

Kur na kritikojnë miqtë

0 758

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 1.491

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 780

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 1.457

Ximi_ch

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,12 Beiträge pro Tag)