Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 1.116

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 391

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 597

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 346

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 317

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 315

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 612

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 314

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 302

Letra e Plakut

0 321

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 623

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 321

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 307

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 316

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 307

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 335

Kur na kritikojnë miqtë

0 302

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 611

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 328

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 584

Ximi_ch

  • Benutzer online 6

    6 Besucher

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,13 Beiträge pro Tag)