Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 1.538

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 523

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 855

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 476

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 447

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 445

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 870

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 444

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 432

Letra e Plakut

0 453

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 884

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 453

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 438

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 446

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 437

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 466

Kur na kritikojnë miqtë

0 434

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 872

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 459

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 842

Ximi_ch

  • Benutzer online 1

    1 Besucher

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,13 Beiträge pro Tag)