Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 2.924

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 857

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 1.452

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 779

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 750

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 747

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 1.471

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 748

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 736

Letra e Plakut

0 763

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 1.480

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 762

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 747

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 764

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 740

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 773

Kur na kritikojnë miqtë

0 744

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 1.470

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 767

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 1.446

Ximi_ch

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,12 Beiträge pro Tag)