Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 3.054

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 903

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 1.493

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 807

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 781

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 774

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 1.509

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 774

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 767

Letra e Plakut

0 795

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 1.519

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 796

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 773

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 796

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 771

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 808

Kur na kritikojnë miqtë

0 774

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 1.521

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 800

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 1.487

Ximi_ch

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,11 Beiträge pro Tag)