Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 3.563

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 1.209

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 1.797

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 1.028

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 1.010

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 939

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 1.863

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 1.037

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 950

Letra e Plakut

0 1.018

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 1.910

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 960

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 1.035

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 980

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 958

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 995

Kur na kritikojnë miqtë

0 1.000

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 1.930

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 983

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 1.822

Ximi_ch

  • Benutzer online 1

    1 Besucher

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,1 Beiträge pro Tag)