Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 3.078

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 925

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 1.514

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 821

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 799

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 784

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 1.531

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 784

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 784

Letra e Plakut

0 809

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 1.542

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 809

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 786

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 812

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 782

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 823

Kur na kritikojnë miqtë

0 789

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 1.537

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 814

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 1.507

Ximi_ch

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,11 Beiträge pro Tag)