Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 3.004

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 870

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 1.460

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 786

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 762

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 755

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 1.478

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 755

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 744

Letra e Plakut

0 773

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 1.487

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 773

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 754

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 774

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 749

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 783

Kur na kritikojnë miqtë

0 755

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 1.486

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 777

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 1.453

Ximi_ch

  • Benutzer online 2

    2 Besucher

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,12 Beiträge pro Tag)