Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 3.060

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 906

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 1.495

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 809

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 788

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 775

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 1.514

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 775

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 771

Letra e Plakut

0 797

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 1.525

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 798

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 776

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 799

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 772

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 812

Kur na kritikojnë miqtë

0 778

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 1.524

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 803

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 1.492

Ximi_ch

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,11 Beiträge pro Tag)