Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 2.160

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 721

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 1.245

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 673

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 644

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 642

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 1.260

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 641

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 629

Letra e Plakut

0 650

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 1.275

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 651

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 635

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 643

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 634

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 663

Kur na kritikojnë miqtë

0 631

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 1.264

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 657

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 1.232

Ximi_ch

  • Benutzer online 10

    10 Besucher

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,13 Beiträge pro Tag)