Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 1.047

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 369

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 553

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 324

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 295

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 293

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 568

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 292

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 280

Letra e Plakut

0 299

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 579

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 299

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 285

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 294

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 285

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 313

Kur na kritikojnë miqtë

0 280

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 567

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 305

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 538

Ximi_ch

  • Benutzer online 12

    12 Besucher

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,13 Beiträge pro Tag)