Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 3.348

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 1.079

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 1.676

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 959

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 930

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 887

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 1.742

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 918

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 915

Letra e Plakut

0 939

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 1.732

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 911

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 920

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 936

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 878

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 950

Kur na kritikojnë miqtë

0 912

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 1.729

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 936

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 1.692

Ximi_ch

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,1 Beiträge pro Tag)