Opinionet - Vështrimet

Opinionet - Vështrimet e juaj shkrime të ndryshme si Politike,Filozofike e Shkencore

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 2.225

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 740

U Tmerrova, Askund S'e Gjeta Nenin Që Amniston Urinimin Tim Në Oxhakun E Serbit!

1 1.281

ReD-BLaCK

Letër e hapur kryeministrit Hashim Thaçi: “Kryeministër, Vlora po na turpëron”(Video)

0 691

Zvicër:Kuvendi dënon konferencën që cenon imazhin e shqiptarëve

0 662

Çlirimtari I Dëshpruar!

0 660

Kim Mehmeti, Vlora Çitakut: Kosova po zbrazet nga rinia, e ti flet për talibanizëm

1 1.296

trimi5

Ukshin Hoti - Nuk I Përket Harresës!

0 660

Mos lejo që të dalësh nga natyre dhe karakteri ytë!

0 647

Letra e Plakut

0 668

Ngjarje prekëse që ndryshojë përgjithmonë jetën time

2 1.311

ReD-BLaCK

Autoritetet maqedonase keqtrajtojnë artistët. “Këtu nuk jeni në Shqipëri, as në Kosovë”

0 670

Një E Ardhme Ndryshe Nga E Djeshmja Dhe E Sotmja!

0 654

Pas Marrëveshjes Së Madhe, Një Mosmarrëveshje E Madhe!

0 663

Koha per per nje politike te perbashket kombetare ne Tirane, Prishtine e Shkup

0 652

Shqiptarja martohet me serb, refuzon shtetin e Kosovës!

0 681

Kur na kritikojnë miqtë

0 649

Bashkimi shpëton Mitrovicën

1 1.300

Qafiri

E verteta mbi Kumanoven

0 676

Kush nuk bindet me vendime, përjashtohet nga strukturat e LDK-së

1 1.270

Ximi_ch

  • Benutzer online 1

    1 Besucher

  • Statistik

    202 Themen - 377 Beiträge (0,13 Beiträge pro Tag)