Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 1.942

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 351

Plisi

0 321

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 926

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 520

Paje Nuserije

28 ±0 2.039

Anessa

Dasma Shqiptare

1 794

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 527

Skulptura

3 630

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 520

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 321

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 382

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 536

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 516

Ninulla – Këngë djepi

0 533

Shqipja përballë sfidave

0 529

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 938

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 729

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 536

Dasma Shqiptare

0 349
  • Benutzer online 10

    10 Besucher

  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)