Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 6.165

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 1.058

Plisi

0 1.334

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 3.667

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.461

Paje Nuserije

28 ±0 6.328

Anessa

Dasma Shqiptare

1 2.394

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.535

Skulptura

3 2.110

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.531

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 1.518

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 1.122

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.546

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.696

Ninulla – Këngë djepi

0 2.056

Shqipja përballë sfidave

0 1.518

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 3.112

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 3.010

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.510

Dasma Shqiptare

0 1.694
  • Benutzer online 1

    1 Besucher

  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)