Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 3.904

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 777

Plisi

0 743

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 1.845

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.002

Paje Nuserije

28 ±0 3.789

Anessa

Dasma Shqiptare

1 1.674

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.007

Skulptura

3 1.467

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.010

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 758

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 812

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.022

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 998

Ninulla – Këngë djepi

0 1.019

Shqipja përballë sfidave

0 1.011

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 1.855

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 1.573

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.024

Dasma Shqiptare

0 783
  • Benutzer online 1

    1 Besucher

  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)