Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 5.959

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 1.031

Plisi

0 1.247

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 3.360

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.446

Paje Nuserije

28 ±0 6.141

Anessa

Dasma Shqiptare

1 2.365

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.510

Skulptura

3 2.072

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.503

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 1.401

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 1.107

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.519

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.624

Ninulla – Këngë djepi

0 1.907

Shqipja përballë sfidave

0 1.489

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 2.953

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 2.775

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.482

Dasma Shqiptare

0 1.519
  • Benutzer online 16

    16 Besucher

  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)