Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

***Kultura Shqiptare***

0 87

:::50 Shqiptarët më të famshëm në botë!:::

0 98

:::Thenie te vjetra:::

0 61

Kultura e të folmes sonë

0 48

SARKOFAGU I MERMERTË - është bërë pjesë e Muzeut të Kosovës

0 47

Himni Kombetar

1 105

PASHA_SWE™

Zbulohet maja e aisbergut për studimet e arvanitasit

0 41

Vëllai i Nënë Terezës, kapiten i Mbretit Zog

2 74

SCORPION_CH

Cka nenkuptojme me fjalen "Kanun e Kuvend"

2 94

SCORPION_CH

Kadare, djallezia e shkrimtarit qe hedhe gurin dhe fshehe doren

2 +1 89

.:*R¿n@@*:.:

Kultura e vjeter shqiptare

4 78

.:Zeshk@nj@:.

Fortesa Hoti nderohet me çmimin për kulturë ne SUEDI

1 95

gencpr

Dasma Shqiptare

0 831

Trashëgimia kulturore

0 1.187

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 1.669

uqkja

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 2.102

.:Bossi:.

Shqipja përballë sfidave

0 1.169

Ninulla – Këngë djepi

0 1.187

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.163

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.189
  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)