Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

***Kultura Shqiptare***

0 84

:::50 Shqiptarët më të famshëm në botë!:::

0 94

:::Thenie te vjetra:::

0 58

Kultura e të folmes sonë

0 44

SARKOFAGU I MERMERTË - është bërë pjesë e Muzeut të Kosovës

0 44

Zbulohet maja e aisbergut për studimet e arvanitasit

0 38

Dasma Shqiptare

0 791

Trashëgimia kulturore

0 1.066

Shqipja përballë sfidave

0 1.053

Ninulla – Këngë djepi

0 1.058

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.042

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.068

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 823

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 768

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.054

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.049

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.038

Plisi

0 753

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 784

Himni Kombetar

1 90

PASHA_SWE™

  • Benutzer online 4

    4 Besucher

  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)