Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

***Kultura Shqiptare***

0 87

:::50 Shqiptarët më të famshëm në botë!:::

0 98

:::Thenie te vjetra:::

0 62

Kultura e të folmes sonë

0 48

SARKOFAGU I MERMERTË - është bërë pjesë e Muzeut të Kosovës

0 47

Zbulohet maja e aisbergut për studimet e arvanitasit

0 41

Dasma Shqiptare

0 831

Trashëgimia kulturore

0 1.188

Shqipja përballë sfidave

0 1.171

Ninulla – Këngë djepi

0 1.188

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.163

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.190

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 862

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 818

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.169

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.173

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.155

Plisi

0 788

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 819

Himni Kombetar

1 105

PASHA_SWE™

  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)