Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

:::50 Shqiptarët më të famshëm në botë!:::

0 99

:::Thenie te vjetra:::

0 64

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.158

***Kultura Shqiptare***

0 90

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.184

Cka nenkuptojme me fjalen "Kanun e Kuvend"

2 97

SCORPION_CH

Dasma Shqiptare

0 835

Dasma Shqiptare

1 1.868

Ribery_05

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 1.673

uqkja

Fortesa Hoti nderohet me çmimin për kulturë ne SUEDI

1 97

gencpr

Himni Kombetar

1 107

PASHA_SWE™

Kadare, djallezia e shkrimtarit qe hedhe gurin dhe fshehe doren

2 +1 92

.:*R¿n@@*:.:

Kultura e të folmes sonë

0 50

Kultura e vjeter shqiptare

4 81

.:Zeshk@nj@:.

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 2.095

Anessa

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 4.647

Mitrovica Veriore

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 825

Ninulla – Këngë djepi

0 1.194

Paje Nuserije

28 ±0 4.227

Anessa

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.185
  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)