Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

:::50 Shqiptarët më të famshëm në botë!:::

0 94

:::Thenie te vjetra:::

0 58

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.113

***Kultura Shqiptare***

0 84

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.125

Cka nenkuptojme me fjalen "Kanun e Kuvend"

2 86

SCORPION_CH

Dasma Shqiptare

0 802

Dasma Shqiptare

1 1.750

Ribery_05

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 1.616

uqkja

Fortesa Hoti nderohet me çmimin për kulturë ne SUEDI

1 89

gencpr

Himni Kombetar

1 95

PASHA_SWE™

Kadare, djallezia e shkrimtarit qe hedhe gurin dhe fshehe doren

2 +1 80

.:*R¿n@@*:.:

Kultura e të folmes sonë

0 44

Kultura e vjeter shqiptare

4 71

.:Zeshk@nj@:.

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 2.014

Anessa

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 4.499

Mitrovica Veriore

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 787

Ninulla – Këngë djepi

0 1.133

Paje Nuserije

28 ±0 3.968

Anessa

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.130
  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)