Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbulohet maja e aisbergut për studimet e arvanitasit

0 43

Kultura e të folmes sonë

0 50

SARKOFAGU I MERMERTË - është bërë pjesë e Muzeut të Kosovës

0 51

:::Thenie te vjetra:::

0 64

Vëllai i Nënë Terezës, kapiten i Mbretit Zog

2 75

SCORPION_CH

Kultura e vjeter shqiptare

4 82

.:Zeshk@nj@:.

***Kultura Shqiptare***

0 90

Kadare, djallezia e shkrimtarit qe hedhe gurin dhe fshehe doren

2 +1 92

.:*R¿n@@*:.:

Cka nenkuptojme me fjalen "Kanun e Kuvend"

2 97

SCORPION_CH

Fortesa Hoti nderohet me çmimin për kulturë ne SUEDI

1 97

gencpr

:::50 Shqiptarët më të famshëm në botë!:::

0 99

Himni Kombetar

1 108

PASHA_SWE™

Plisi

0 793

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 825

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 826

Dasma Shqiptare

0 835

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 866

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.158

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.175

Shqipja përballë sfidave

0 1.181
  • Benutzer online 1

    1 Besucher

  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)