Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbulohet maja e aisbergut për studimet e arvanitasit

0 38

Kultura e të folmes sonë

0 44

SARKOFAGU I MERMERTË - është bërë pjesë e Muzeut të Kosovës

0 44

:::Thenie te vjetra:::

0 58

Vëllai i Nënë Terezës, kapiten i Mbretit Zog

2 69

SCORPION_CH

Kultura e vjeter shqiptare

4 71

.:Zeshk@nj@:.

Kadare, djallezia e shkrimtarit qe hedhe gurin dhe fshehe doren

2 +1 80

.:*R¿n@@*:.:

***Kultura Shqiptare***

0 84

Cka nenkuptojme me fjalen "Kanun e Kuvend"

2 86

SCORPION_CH

Fortesa Hoti nderohet me çmimin për kulturë ne SUEDI

1 89

gencpr

:::50 Shqiptarët më të famshëm në botë!:::

0 94

Himni Kombetar

1 95

PASHA_SWE™

Plisi

0 764

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 789

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 792

Dasma Shqiptare

0 803

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 838

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.128

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.129

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.136
  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)