Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Zbulohet maja e aisbergut për studimet e arvanitasit

0 47

SARKOFAGU I MERMERTË - është bërë pjesë e Muzeut të Kosovës

0 53

Kultura e të folmes sonë

0 54

:::Thenie te vjetra:::

0 68

Vëllai i Nënë Terezës, kapiten i Mbretit Zog

2 78

SCORPION_CH

Kultura e vjeter shqiptare

4 85

.:Zeshk@nj@:.

***Kultura Shqiptare***

0 94

Kadare, djallezia e shkrimtarit qe hedhe gurin dhe fshehe doren

2 +1 96

.:*R¿n@@*:.:

Fortesa Hoti nderohet me çmimin për kulturë ne SUEDI

1 100

gencpr

:::50 Shqiptarët më të famshëm në botë!:::

0 101

Cka nenkuptojme me fjalen "Kanun e Kuvend"

2 101

SCORPION_CH

Himni Kombetar

1 113

PASHA_SWE™

Plisi

0 797

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 828

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 830

Dasma Shqiptare

0 839

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 871

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.163

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.181

Shqipja përballë sfidave

0 1.190
  • Benutzer online 3

    3 Besucher

  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)