Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Fortesa Hoti nderohet me çmimin për kulturë ne SUEDI

1 95

gencpr

Kultura e vjeter shqiptare

4 78

.:Zeshk@nj@:.

Kadare, djallezia e shkrimtarit qe hedhe gurin dhe fshehe doren

2 +1 89

.:*R¿n@@*:.:

Cka nenkuptojme me fjalen "Kanun e Kuvend"

2 94

SCORPION_CH

Vëllai i Nënë Terezës, kapiten i Mbretit Zog

2 73

SCORPION_CH

Zbulohet maja e aisbergut për studimet e arvanitasit

0 41

Himni Kombetar

1 103

PASHA_SWE™

SARKOFAGU I MERMERTË - është bërë pjesë e Muzeut të Kosovës

0 47

Kultura e të folmes sonë

0 48

:::Thenie te vjetra:::

0 61

:::50 Shqiptarët më të famshëm në botë!:::

0 98

***Kultura Shqiptare***

0 87
  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)