Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 4.371

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 786

Plisi

0 755

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 1.950

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.070

Paje Nuserije

28 ±0 3.911

Anessa

Dasma Shqiptare

1 1.720

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.085

Skulptura

3 1.486

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.087

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 771

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 828

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.103

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.073

Ninulla – Këngë djepi

0 1.093

Shqipja përballë sfidave

0 1.086

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 1.963

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 1.594

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.098

Dasma Shqiptare

0 793
  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)