Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 3.997

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 779

Plisi

0 747

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 1.868

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.017

Paje Nuserije

28 ±0 3.818

Anessa

Dasma Shqiptare

1 1.684

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.024

Skulptura

3 1.469

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.028

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 761

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 815

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.044

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.018

Ninulla – Këngë djepi

0 1.037

Shqipja përballë sfidave

0 1.028

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 1.880

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 1.579

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.043

Dasma Shqiptare

0 786
  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)