Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 5.111

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 935

Plisi

0 904

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 2.335

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 1.295

Paje Nuserije

28 ±0 4.948

Anessa

Dasma Shqiptare

1 2.133

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 1.344

Skulptura

3 1.767

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 1.326

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 946

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 978

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 1.349

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 1.330

Ninulla – Këngë djepi

0 1.371

Shqipja përballë sfidave

0 1.330

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 2.350

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 1.893

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 1.318

Dasma Shqiptare

0 954
  • Benutzer online 1

    1 Besucher

  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)