Kultura Shqiptare

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Memli heq fotot e Nënës Terezës dhe Ibrahim Rugovës

5 3.423

Mitrovica Veriore

Rrenjat tona Istogu 16.07.2011 ne rtk

0 694

Plisi

0 662

Maqedoni, televizionet shqiptare t’i ndalojnë telenovelat

1 1.644

Anessa

“Eposi i Kreshnikëve” në rrezik zhdukjeje

0 891

Paje Nuserije

28 ±0 3.429

Anessa

Dasma Shqiptare

1 1.499

Ribery_05

Çfarë simbolizon e kuqja në etnokulturën shqiptare?!

0 893

Skulptura

3 1.305

.:Zeshkanja:.

Piktori Lin Delija dhe Galeria Kombëtare e Arteve

0 895

Mikel Gjokaj - "Toka dhe qielli"

0 671

Puthja ne ballkon ne Kosove te shqiptaret ban vaki !!!

0 727

Plisi i bardhë simbolizon paqen!

0 907

Zanati i plisaxhinjve në prag të zhdukjes

0 +1 884

Ninulla – Këngë djepi

0 906

Shqipja përballë sfidave

0 900

Presidenti Sejdiu nderon Rifat Berishën me Urdhrin 'Hero i Kosovës'

1 1.654

.:Bossi:.

Emra Modern Shqiptare

  • uqkja
  • uqkja
3 1.411

uqkja

Trashëgimia kulturore

0 909

Dasma Shqiptare

0 698
  • Benutzer online 4

    4 Besucher

  • Statistik

    32 Themen - 86 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)